Przejdź do strony z wysokim kontrastem
Wymagany jest Adobe Flash Player
Dziś jest: Czwartek 29 września 2022, imieniny: Michała i Michaliny

Obsługa techniczna
ALFA TV

Wyjazdy integracyjne dla KGW'

2021-09-16 12:15:51

Wyjazdy integracyjne dla kół gospodyń wiejskich

 

Działasz w kole gospodyń wiejskich? Chcesz spędzić fantastyczny weekend i poznać społeczników z innych wsi? Weź udział w bezpłatnym wyjeździe integracyjnym dla kół gospodyń wiejskich!

 

Polska Fundacja Społeczeństwa Przedsiębiorczego zaprasza koła gospodyń wiejskich z powiatów myśliborskiego, pyrzyckiego i stargardzkiego do udziału w trzech 2-dniowych wyjazdach do unikatowych miejsc, które zrodziły z się z pasji właścicieli i ich zamiłowania do historii, tradycji, przyrody i dziedzictwa kulturowego Pomorza Zachodniego. Uczestnicy odwiedzą Winnicę Sydonia w Trzebiatowie, Dworek Tradycja w Bełcznej, Gospodarstwo Biodynamiczne w Juchowie oraz Ogrody Tematyczne "Hortulus" w Dobrzycy. W wyjazdach weźmie udział w sumie 120 osób.

 

Wyjazdy odbędą się w terminach:

25-26 września (40 osób)

2-3 października (40 osób)

9-10 października (40 osób)

 

Udział bezpłatny (organizator pokrywa koszty wyżywienia, noclegu, transportu oraz programu merytorycznego).

 

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się pod adresem:

https://forms.gle/EMTMxXrsbinitVKK8

 

Wyjazdy integracyjne odbywają się w ramach projektu „Pozytywnie nakręcone Koła Gospodyń Wiejskich” realizowanego przez Polską Fundację Społeczeństwa Przedsiębiorczego. Jest to największy w Polsce projekt zapewniający wsparcie dla kół gospodyń wiejskich. Przedsięwzięcie realizowane jest pilotażowo w województwie zachodniopomorskim. Docelowo skorzysta z niego co najmniej 400 osób z 40 kół gospodyń wiejskich.

 

Projekt dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030

 

Informacje o organizatorze: www.pfsp.pl

Informacje o projekcie: www.naszeKGW.orgKorzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia