Przejdź do strony z wysokim kontrastem
Wymagany jest Adobe Flash Player
Dziś jest: Niedziela 24 marca 2019, imieniny: Marka i Gabriela

Obsługa techniczna
ALFA TV

Weekend pełen emocji'

2019-03-04 09:01:10

W dniach 22-24.02.2019 r. jednocześnie odbywały się dwa turnieje w których uczestniczyła Amelia Kuraszewska wraz z Kadrą Polski oraz Trener Wojciech Antczak z grupą najstarszą w zawodach BJJ.

Amelia Kuraszewska wygrała międzynarodowy turniej w Niemieckim Dormagen, był to start pod barwami Narodowymi. Amelka jako jedyna reprezentantka kraju nie przegrała walki na turnieju, gdzie wygrywając cztery walki wygrywa cały międzynarodowy turniej, pokonując w grupie dwie Niemki, w półfinale reprezentantkę Francji zaś w finale wygrywa z Rosjanką.

Drugim aspektem sportowym był start Trenera Wojciecha Antczaka wraz z chłopakami z grupy najstarszej w IX Mistrzostwach Polski NO GI Jiu- Jitsu w Luboniu. Udało się przywieźć z tej imprezy dwa medale, brązowy krążek w grupie master 1 -79,5 kg zdobył Piotr Szustak, zaś Złotym medalistą a zarazem Mistrzem Polski został trener Wojciech Antczak, który wygrał grupę master 1 - 97,5 kg.

Reszta startujących chłopaków walczyła ze zmiennym szczęściem ale zdobyte doświadczenie pozwoli patrzeć pozytywnie na przyszłość.

Husaria Fight Team pod wodzą trenera Wojciecha Antczaka już nie tylko zdobywa medale w zapasach ale powoli w innych sportach chwytanych na szczeblu krajowym.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i na treningi do HFT.Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia