Przejdź do strony z wysokim kontrastem
Wymagany jest Adobe Flash Player
Dziś jest: Piątek 09 czerwca 2023, imieniny: Pelagii i Felicjana

Obsługa techniczna
ALFA TV

FESTYN RODZINNY ŁOZICE 26 CZERWCA 2010r.

2010-07-05 11:54:42
Skończył się rok szkolny, czas nauki i pracy. Nadszedł długo oczekiwany przez większość dzieci i młodzieży dzień wakacji. Czas laby, luzu, odpoczynku i wesołej zabawy. Aby radośnie i miło rozpocząć sezon letni Wiejski Dom Kultury w Kozielicach zorganizował 26 czerwca „Festyn Rodzinny” w miejscowości Łozice.

Najpierw ustawiła się długa kolejka dzieci do malowania twarzy i włosów. Kiedy większość dzieci została już pomalowana, można było przejść do zmagań sportowych. Pracownicy WDK przygotowali dla uczestników festynu szereg konkurencji, w których każdy mógł wykazać się sprawnością fizyczną i manualną. Były  skoki w workach, rzut piłką lekarską przez plecy, strzał piłką do bramki, bieg na czworaka, rzut obręczą do słupka i wiele innych.

Każdy z zawodników został nagrodzony słodyczami. Osoby, które zajęły czołowe miejsca w poszczególnych konkurencjach otrzymały nagrody rzeczowe. Po wyczerpujących zmaganiach każdy mógł ugasić swoje pragnienie w kąciku z napojami. Największą jednak atrakcją dla dzieci, było pieczenie kiełbasek przy ognisku.

 

>>GALERIA<<Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia